Kontrola dostępu

Nasza firma oferuje systemy kontrola dostępu, które usprawniają kontrolowanie, zarządzanie i decydowanie o tym, kto ma uprawnienia do wejścia do danego obszaru. Jest to wygodny sposób korzystania z kontroli dostępu i wejścia nie tylko do obiektu, ale również do: drukarki, plików, do stacji roboczej. Oferujemy Państwu nowoczesne systemy w postaci wirtualnego klucza które umożliwiają dostęp do danego zabezpieczonego obszaru.

Oferta naszej firmy dostarczającej systemy kontroli dostępu

Podstawowym zadaniem naszej firmy jest zapewnienie Państwu nowatorskich rozwiązań, które przeznaczone są do transmisji danych i ochrony obiektu, a jest to ściśle powiązane z bezpieczeństwem. Nasza firma ma do zaoferowania zintegrowane systemy kontroli dostępu a osiągnęliśmy to dzięki znajomość rynku i posiadaniu wysokich kwalifikacji naszego zespołu. Sprzedawane przez nas systemy zapewniają automatyzację procedur działań, najlepszy sposób inwestycji, gwarantując Państwa firmie zachowanie bezpieczeństwa i korzystania z najwyższej jakości urządzeń.

Wielu producentów prowadza na rynek systemy kontroli dostępu które różnią się wykorzystaną do ich wykonania technologią identyfikacyjną. Bazując na własnym doświadczeniu i znając oczekiwania naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty uniwersalny czytnik RSW.05, który daje możliwość wykorzystania różnych technologii. Taki czytnik doskonale współpracuje z już stosowaną kontrolą dostępu, powoduje zwiększenie i wzmocnienie jej funkcjonalności. Znajduje również zastosowanie w nowych projektach.

Cele dla jakich powstał system kontroli dostępu

bariera mikrofalowaSystem kontroli dostępu to system zabezpieczeń sprzętowych i programowych. Jego instalacja pozwoli ograniczyć dostęp osób do pomieszczenia lub na dany teren. Umożliwia sterowanie różnego rodzaju automatycznymi urządzeniami, do których należą: drzwi, szlabany, bramy, zamki itd.
Elektroniczny system dostępu składa się z kontrolera dostępu, czytnika, urządzenia interfejsu i oprogramowania. Kontroler szybko przetwarza informacje, które pochodzą z czytnika. W przypadku dopasowania identyfikatora system umożliwia przejście przez punkt kontrolny. Jeżeli czytnik nie rozpozna identyfikatora, wejście pozostaje zamknięte.
Identyfikatory mogą być różnego rodzaju – w postaci karty, breloka lub pilota elektronicznego. W przeciwieństwie do klucza mechanicznego, plastikowej karty, breloka czy pilota prawie nie da się podrobić. Wszystkie rodzaje identyfikatorów elektronicznych pozwalają znacznie szybciej wejść do pomieszczenia.
Innowacyjny czytnik RSW.05 w systemie kontroli dostępu
Korzyści z wykorzystywania czytnika w kontroli dostępu są znaczące, dlatego doskonale sprawdzają się w obiektach z infrastrukturą krytyczną. Ten nowoczesny czytnik cechuje się designerskim wyglądem, to Państwo decydujecie o doborze obudowy dzięki temu będzie współgrał z każdym wnętrzem. To wysokiej jakości produkt, który posiada trwałą konstrukcję z klasą szczelności IP65, a to powoduje, że możemy go zainstalować w dowolnym miejscu. Kadra zatrudniona w naszej firmie zdobyła ogromne doświadczenie w systemach kontroli dostępu nie tylko na polskim, ale również na zagranicznym rynku.
Dlatego oferowany przez nas czytnik do systemu kontroli dostępu jest tak precyzyjny, zapewniamy Państwu:

 • Samodzielny wybór obudowy urządzenia a mamy do zaproponowania: plastik, imitację kamienia i drewno.  
 • Nowoczesny design obudowy.
 • Solidną, wytrzymałą konstrukcję.

Korzystając z naszego systemu kontroli dostępu możecie Państwo liczyć na innowacyjny poziom zabezpieczeń a to dzięki szyfrowanym protokołom, nośnikom identyfikacji a także modułom kryptograficznym.

Jakie zadania wykonuje system kontroli dostępu

Kontrola dostępu

Kontrola dostępu

Omawiany powyżej czytnik kontroli dostępu jest efektywnym wsparciem kart wirtualnych. Użytkownicy mogą łatwo identyfikować się przy użyciu urządzeń mobilnych. A to wszystko dzięki wbudowanej obsłudze NFC i Bluetooth. Uzyskacie Państwo zarządzanie danymi uwierzytelniającym oraz zdalną dystrybucję.
Nasze systemy kontroli dostępu wyposażone w czytnik dalekiego zasięgu są odpowiednie do wykorzystania w miejscach, gdzie niezbędna jest identyfikacja ze znacznej odległości. Nie ma tutaj konieczności przykładania identyfikatora do czytnika. Gdzie jest to wymagane? Na przykład przy przejazdach zabezpieczonych bramami czy szlabanami a wyjazd pojazdu nie będzie wiązał się z jego zatrzymaniem. Taka kontrola dostępu znajduje zastosowanie np. w firmach logistycznych, produkcyjnych a także obiektach służby zdrowia. Wszędzie tam, gdzie sprawny ruch wpływa na optymalizację procesów. Kontrola dostępu wykonywana jest za pomocą znaczników personalnych. Takie produkty mogą być noszone na nadgarstku, na szyi, pasku a także w formie breloka i gwarantują identyfikacje na dużych odległościach. Jest również możliwość zainstalowania urządzenia na pojeździe.

Sprawdź również:

Główne zalety korzystania z systemu kontroli dostępu:

   • Pozwala szybko zróżnicować dostęp pracowników do różnych pomieszczeń i pięter.
   • Pomaga śledzić sytuacje awaryjne i błyskawicznie informować o nich firmę ochroniarską.
   • Dzięki niemu można błyskawicznie ograniczyć dostęp dowolnej osoby na teren. Jeśli pracownik z jakiegoś powodu nie będzie mógł pracować i wejść budynku, zostanie zatrzymany przy wejściu.
   • System bezpieczeństwa zwiększa przepustowość punktów kontrolnych w urzędach, centrach biznesowych, przedsiębiorstwach i wszędzie tam, gdzie przed wejściem są kolejki na początku i na końcu dnia pracy.

Za pomocą systemu zdalnej kontroli dostępu można kompleksowo podejść do rozwiązania problemu bezpieczeństwa w budynku. W tym celu wystarczy zintegrować system z innymi narzędziami bezpieczeństwa obiektu, np. alarmami przeciwpożarowymi i alarmowymi.

Dodaj do zakładek Link.