Holowania auta w Warszawie

Co obejmuje całodobowa pomoc drogowa i holowanie auta w Warszawie? Aby uzyskać pomoc drogową, zadzwoń pod wskazany numer, a najlepiej zapisz go w książce adresowej. W ramach świadczenia usługi holowania nasza firma wykonuje różne czynności. Mamy świadomość, że holowanie musi być przede wszystkim bezpieczne i nie może stwarzać zagrożenia na drodze. Skorzystaj z naszych usług z wykorzystaniem lawety lub holownika.

Usługi pomocy drogowej z zakresu holowania auta w Warszawie

  • Jeśli awaria mechaniczna/elektryczna zatrzymała Twój pojazd, nasi mechanicy przyjadą na miejsce postoju auta i dokonają jego naprawy.  Będą mieli ze sobą cały zestaw narzędzi i osprzętu do naprawy samochodu na miejscu. Jeżeli usterka nie jest duża, będziesz mógł kontynuować podróż. 
  • Wymiana opon – jeśli Twój samochód jest unieruchomiony z powodu przebitej opony, nasi mechanicy wymienią oponę na miejscu lub zaproponują Ci usługę holowania auta w Warszawie i zabiorą Cię do najbliższego warsztatu. Awaria opony samochodowej to szczególny przypadek wezwania pomocy drogowej. Przebicia, przecięcia na krawężnikach czy niedoskonałe drogi są na porządku dziennym, a w przypadku braku tzw. zapasowych opon lub uszkodzenia więcej niż jednej opony, jedyną formą ratunku dla kierowcy od opresji jest holowanie.
  • Pomoc w przypadku zgubienia kluczy – czy Twoje klucze zostały zgubione, skradzione lub przypadkowo zamknięte w Twoim samochodzie? Nasza pomoc drogowa 24/7 zapewni sprawną pomoc.
  • Pomoc przy braku paliwa – jeśli Twój pojazd nie będzie mógł kontynuować jazdy z powodu braku paliwa, zapewnimy jego dowóz albo zawieziemy Cię do najbliższej stacji benzynowej.
  • Rozwiązywanie problemów z rozładowanym akumulatorem – jeśli bateria Twojego samochodu jest rozładowana i Twój samochód nie chce się uruchomić, mechanik szybko zaoferuje Ci rozwiązanie na miejscu.
  • Samochód utknął w błocie, zaspie śnieżnej, garażu podziemnym? Jeśli pojazd został unieruchomiony z któregokolwiek z powyższych powodów, nasza pomoc drogowa podejmie próbę uwolnienia pojazdu, gdy nie będzie to wiązało się z ryzykiem dalszych uszkodzeń. Jeżeli do wyciągnięcia pojazdu wymagany jest specjalny pojazd, oferujemy holowanie auta w Warszawie z wykorzystaniem lawety lub holownika.

Potrzebne holowanie auta w Warszawie – zadzwoń!

Holowanie auta w Warszawie

Holowanie auta w Warszawie

Samochód podczas poruszania się po drodze może znaleźć się w różnego rodzaju sytuacjach awaryjnych i będzie potrzebować pomocy specjalnego sprzętu. Oferujemy lekkie i średnie samochody wyposażone w specjalne przyczepy i mechanizmy podnoszące – wciągarkę, dźwig i linę holowniczą. Usługi dotyczą wszystkich typów pojazdów: od motocykli i standardowych samochodów po ciężarówki. Transport na holu polega na zaczepieniu auta do pojazdu, po czym zaczyna on być transportowany do miejsca przeznaczenia. W razie potrzeby samochód można załadować na specjalne platformy za pomocą mechanizmów podnoszących.

Holowanie auta w Warszawie odbywa się za pomocą specjalnie wyposażonych samochodów. Mają obszerne nadwozie i są wyposażone w przyczepę z platformą. Schemat holowania samochodów osobowych, SUV-ów, mini vanów i ciężarówek może się różnić. Załadowanie zajmie również więcej czasu.

W sytuacji, gdy musisz odholować samochód, możesz liczyć na naszą pomoc. Pracujemy przez całą dobę, nie robimy sobie przerw, działamy we wszystkie weekendy oraz święta kościelne i państwowe. Wszystkie ceny usług transportu pomocniczego są stałe. Holowanie motocykla różni się od holowania innych pojazdów. Możesz to zrobić zarówno samodzielnie, jak i przy udziale specjalnego sprzętu, np. lawety motocyklowej. Jednak podczas holowania motocykla należy przestrzegać pewnych zasad, aby uniknąć uszkodzenia motocykla i chronić innych użytkowników drogi. Zawsze możesz skontaktować się z naszą firmą specjalizującą się w holowaniu, ta opcja znacznie ułatwi Twoje wysiłki i zagwarantuje wynik.

Kontaktując się z naszą firmą otrzymasz usługę holowania auta w Warszawie

Prowadzenie samochodu wiąże się z ryzykiem nieoczekiwanego zatrzymania pojazdu. Firmy ubezpieczeniowe oferują bezpłatne holowanie w ramach polisy. Osoby, które nie posiadają takiego ubezpieczenia, mogą opłacić Assistance. Aby znaleźć specjalistę, który rozwiąże Twój problem, skontaktuj się z nami. W naszej firmie znajdziesz wykonawcę świadczącego profesjonalne usługi holowania pojazdów wszystkich marek i modeli.

Gwarantujemy szybkie przybycie na miejsce wypadku. Średni czas rozpatrywania zgłoszenia to 5 minut. Twoje wezwanie zostanie przekazane specjalistom, którzy udają się na miejsce Twojego postoju. Praktyka pokazuje, że w 15 minut nasi specjaliści są już na miejscu. Wszyscy pracownicy naszej pomocy drogowej wyróżniają się dużym doświadczeniem w holowaniu pojazdów.

Postaw na profesjonalistów od holowania auta w Warszawie

Nowoczesne samochody są niezawodne, ale jak każdy inny sprzęt zawodzą. Przyczyną awarii może być naturalne zużycie, warunki klimatyczne, wypadek drogowy. Samochód straci zdolność poruszania się, będzie musiał zostać ewakuowany. Potrzebujesz pomocy w podróży. Zapewni to nasza firma profesjonalnie zajmująca się holowaniem auta w Warszawie.

Przeprowadzamy holowanie samochodów o dowolnej złożoności. Do wykonania tej pracy wykorzystujemy zwrotne lawety, które umożliwiają odbiór pojazdu z garażu, zamkniętego parkingu lub innego trudno dostępnego miejsca. Przewozimy samochody ostrożnie, nasi klienci nie muszą zmieniać zderzaków i błotników oraz malować auta po holowaniu. Jeśli podczas jazdy samochodem znajdziesz się w trudnej sytuacji zadzwoń do nas – na pewno pomożemy!

Dodaj do zakładek Link.